Пам'ятка свідка

від Рябчук Адвокат

Дата публікації: 23.07.2017 08:37


Blog image


ПАМ’ЯТКА
про процесуальні права та обов’язки свідка
Свідком є фізична особа, якій відомі або можуть бути відомі обставини, що підлягають доказуванню під час кримінального провадження, і яка викликана для давання показань, відповідно до ч


Приватний детектив в Україні

від Рябчук Адвокат

Дата публікації: 23.07.2017 08:19


Blog image

Порушення прав і свобод людини під час досудового розслідування стає звичним явищем


ПАМ’ЯТКА про процесуальні права та обов’язки підозрюваного.

від Рябчук Адвокат

Дата публікації: 18.07.2017 01:38


Blog image

Підозрюваним є особа, якій у порядку, передбаченому статтями 276-279 Кримінально процесуальним кодексом України (далі-КПК України), повідомлено про підозру, або особа, яка затримана за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, або особа, щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено їй внаслідок не встановлення місцезнаходження особи, проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений КПК України для вручення повідомлень


Звернення до народних депутатів

від Рябчук Адвокат

Дата публікації: 15.07.2017 04:58


Blog image

Шановні народні обранці, коли прийде той час де прийняті вами Закони будуть захищати в першу чергу людину! Значна частина Законів прийнята вами, працює проти ваших виборців! Де європейські цінності?!

Щоб себе захистити людині потрібно заплатити купу платежів, як під час судового розгляду, (судовий збір), який у порівнянні з доходами більшості людей, є значним і не справедливим! Так і на стадії виконання рішення, тобто під час виконавчого провадження стягувач повинен заплатити авансовий внесок в розмірі 2 відсотків суми, що підлягає стягненню, але не більше 10 мінімальних розмірів заробітної плати


Погроза життю за ст. 129 ККУ чи можливо притягнути винуватця до відповідальності?!

від Рябчук Адвокат

Дата публікації: 13.07.2017 12:00


Blog image

Кримінальна відповідальність передбачена ч


Контакти:
098-634-75-43
066-264-54-43
093-215-58-83
Замовити консультацію