Блог

Звернення до народних депутатів

от Рябчук Адвокат

Дата публикации: 15.07.2017 04:58


Blog image

Шановні народні обранці, коли прийде той час де прийняті вами Закони будуть захищати в першу чергу людину! Значна частина Законів прийнята вами, працює проти ваших виборців! Де європейські цінності?!

Щоб себе захистити людині потрібно заплатити купу платежів, як під час судового розгляду, (судовий збір), який у порівнянні з доходами більшості людей, є значним і не справедливим! Так і на стадії виконання рішення, тобто під час виконавчого провадження стягувач повинен заплатити авансовий внесок в розмірі 2 відсотків суми, що підлягає стягненню, але не більше 10 мінімальних розмірів заробітної плати. Це повинна заплатити людина, права якої були порушені і за відновленням яких, вона звернулася до суду! Тут можна порівняти стан правосуддя за 2016 рік, де розписана чітко кількість звернень до суду та з яких саме підстав, із ставками судового збору! Це виходять шалені суми грошей. На що їх витрачають?

В середньому можемо взяти середню суму судового збору, близько 1600 гривень з одної справи. Які суд несе витрати пов'язані з судовим розглядом? Бумага, заправки картріджів, зарплата. Слід додати, що на даний момент суду відкласти справу на два, три місяці це "звичайна справа"! Під час розгляду кримінальних проваджень, де потрібно допитати десяток свідків, справу взагалі можна слухати роками. Де тут справедливість? Де інтерес громадян, який суди повинні захищати? Що в даному випадку можна зробити?

В Конституційний суд України, щоб оскаржити незаконну норму Закону дорога людині закрита! Інститут Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, у якого є таке право на звернення у даний момент не діє. Як захищатись людині?

Приймаючи Закони потрібно розуміти, що вони впливають на долю людини. Недоліки є не тільки в Законах «Про судовий збір» і «Виконавче провадження». Потрібно надати важелі захисту людині, щоб кожна людина могла бути почутою, а питання її вирішено. Чому не вирішувати крикущі проблеми, в КПК України їх тільки десятки назбирається. Замість того, щоб штовхнути колегу, після чого витрачати купу часу на пояснення, краще "Закон проштовхнути". Чому Ви не піднімаєте подібні питання?

Подивитись тільки новини, які кожного дня показують десятки проблем, з яких вирішуються декілька кричущих, що потребують негайного вирішення. За останній час було створено багато сайтів. Пропоную створити Вам сайт, наприклад "почуй виборця". На який кожен може звернутися із своєю проблемою або пропозицією, де вона буде почутою або вирішеною.

А тот із Вас (чи Ваш помічник) хто її вирішить отримає від людини певний бал, який буде не тільки показником Вашої роботи, але й інформаційним центром на якому будуть розміщені проблеми, які найбільше турбують громадян.

Дякую!

З повагою,

Адвокат О.С. Рябчук


Заказать консультацию